BAŤůV KANÁL

sPORTOVNĚ REKREAČNÍ CENTRUM - VESELÍ NAD MORAVOU

VYHLÍDKOVÉ PLAVBY LodÍ DANAJ.  hausbóty a čluny

VÝLETNÍ VYHLÍDKOVÁ LOĎ DANAJ 

Chcete zažít netradiční výlet do okolí Veselí nad Moravou? Což takhle vyrazit po vodě? Nabízíme Vám plavbu moderní vyhlídkovou lodí Danaj. Kapacita této lodi je úctyhodných 105 osob. Loď Danaj je bezbariérová. Provozujeme s ní jak pravidelnou plavbu mezi městy Veselí nad Moravou a Strážnice, tak i vyhlídkové plavby, skupinové vyjížďky, exkurze, prezentace, soukromé či pracovní oslavy a výlety. Tato loď může plout i v noci.
HAUSBÓTY

Chcete strávit nezapomenutelnou několikadenní dovolenou na jižní moravě? To není žádný problém. Nabízíme k pronájmu několik typů hausbótů. Od nejmenších s kapacitou 4 osob až po hausbót s kapacitou 12 osob. Stačí zavolat a pak už zbývá jen nalodit se, vzít sebou na palubu kola a vyrazit na úžasnou plavbu po řece Moravě a Baťově kanále. A věřte nám, že jak to jednou vyzkoušíte, budete se rádi vracet. 

Obytná loď Lady

PŮJČOVNA LODÍ A ČLUNŮ

V přístavu ve Veselí nad Moravou Vám nabízíme k zapůjčení celou řadu lodí. Od kánoí přes různé typy pevných motorových člunů až po motorizované nafukovací čluny. Všechny typy lodí se dají zapůjčit od několika hodin (vhodné na malou vyjížďku) až po celodenní plavbu (dobrodružný celodenní výlet pro celou rodinu).